Супермаркет майбутнього!
ТОВ «Книжковий ринок»
рус     укр
(044) 3511206
Торгівельні площі

Вже давно помічено, що торгівля в спеціально організованих торгово-розважальних центрах (ринках) набагато ефективніше, ніж в окремих магазинах. Погодьтеся: один продавець на торговій точці в торговому центрі (ринку) може обслужити більшу площу, більшу кількість товару і більша кількість покупців. Сучасні технології торгівлі, комплексні послуги торгового центру для комфорту продавців і покупців - запорука збільшення продажів і підвищення репутації торгової точки.

Бажаючи зберегти демократичний дух Книжкового ринку на Петрівці, ми плануємо розширити супутні послуги (в тому числі кімнати для відпочинку дітей, розваги для дорослих, аптеки, фаст-фуди, кіоски сувенірів та ін.), щоб покупець зміг знайти все, що потрібно, не виходячи з торгового центру.

Ми вже сьогодні звертаємо Вашу увагу на розміщення торгових місць на нашому ринку. Поспішайте вибрати найбільш зручні, а значить і найбільш прибуткові місця.

Не забувайте реєструватися в розділі орендарів: ми готові вже зараз повідомляти покупцям Ваші координати, і вони обов'язково знайдуть Вас!

Завантажити детальний план

 

Завантажити детальний план


Что нового у застройщиков?
Что нового у застройщиков?
Расположение торговых мест
Расположение торговых мест
04073, м. Київ,
пр-т Московський, 10