Супермаркет майбутнього!
ТОВ «Книжковий ринок»
рус     укр
(044) 3511206
Статті

18.03.2009
Пертівка, сьогодення та перспективи

Петрівка. Цей район знає практично кожен киянин від "Млада до велика". При згадуванні назви "Петрівка" людина точно і чітко уявляє, де це і що там знаходиться. А знаходиться там дуже багато всього: гіпермаркети ("Ашан", трохи далі - "Metro"), продовольчі супермаркети ("Мегамаркет", "Велика кишеня"), супермаркети електроніки ("Мегамакс", "Ельдорадо", "Citycom"), торгові центри, велика кількість магазинів комп'ютерної техніки ("Діавест", "Цифровий світ", "Everest", "Гігабайт"), торгові центри стокової торгівлі брендових марок ("Макрос", "Plató"), сучасний кінотеатр "Баттерфляй", різні кафешки та фаст-фуди, речовий ринок, господарський ринок і, звичайно ж, книжковий ринок.

Колись Петрівка була тихим і непомітним місцем. У недалекому 90-му році не було там ні торгових центрів, ні супермаркетів, ні фаст-фудів... За кілька десятиліть Петрівка виросла і подорослішала.

Книжковий ринок на Петрівці був заснований в 1996 році. До цього часу, з 1990 по 1996 роки, чорний книжковий ринок був у парку Фрунзе, на території, де зараз розташований клуб Freedom. Офіційне відкриття книжкового ринку на Петрівці відбулося 1 травня 1997 року. Сьогодні книжковий ринок на Петрівці - один з найбільших в Україні і найбільший у Києві книжковий ринок.

Книжковий ринок на Петрівці знають і відвідують багато. І це не дивно, тому що там можна знайти книги будь-яких жанрів і на будь-який смак: художня література (класична світова література, сучасна світова література), дитяча література, навчальні посібники для школярів, для абітурієнтів, для студентів, професійна література вузького профілю, словники, енциклопедії, раритетні книги, поліграфія (календарі, листівки, постери ...), широкий вибір канцтоварів, дисків, касет, сувенірів і так далі. Це далеко не повний перелік того, що можна знайти на книжковому ринку Петрівка. Кожен день, а особливо, на вихідних, книжковий ринок Петрівка пвний народу: кожен шукає і знаходить те, що йому потрібно!

У зв'язку з великим попитом на літературу та затребуваність ринку такого типу книжковий ринок на Петрівці розширився. Через дорогу від старого книжкового ринку з'явився нова його "філія". На території нового майданчика вже розташовано близько 20 кіосків, в яких також, як і на більш старій частині ринку, торгують книгами, дисками, сувенірами. Поруч знаходиться ринок "Букініст", на якому продають б/в літературу.

Все вищесказане веде до нового етапу розвитку Петрівки - до створення торговельно-розважального центру. За словами Віталія Правдивого, директора компанії "Книжковий ринок", підготовка до реалізації проекту почалася ще в 2004 році; торгово-розважальний центр гармонійно вписується в загальну концепцію забудови району станції метро "Петрівка". Будівництво центру внесе позитивні зміни в архітектурний дизайн навколишнього території. Нова транспортна розв'язка спростить доступ відвідувачів, який зараз утруднений. Особливо проблематично на сьогоднішній день знайти паркувальне місце для автомобіля біля ринку. Можна проїхати кілька кіл навколо і так нічого вільного і не знайти. Або ж у підсумку знайти таке місце, але вже, так би мовити, на периферії ринку, звідки доведеться йти пішки кілька сотень метрів, що не дуже тішить, особливо коли йдеш назад з горою куплених книжок у руках.

У ТРЦ передбачений місткий паркінг.

За словами Віталія Правдивого, концепція ринку досить демократична, та розрахована на середнього покупця. Наповнення торгово-розважального центру дуже різноманітно, і кожен зможе знайти для себе щось цікаве, з огляду на свої уподобання і доходи. ТРЦ Петрівка - це великий торгово-розважальний центр, наповнений орендарями різних напрямків (включаючи гіпермаркет, медіа-маркет, многозальний кінотеатр), що надають різноманітні функції для відпочинку дітей і дорослих.

Торгово-розважальний центр буде розташований на трьох наземних рівнях і одному підземному, де розмістяться гіпермаркет, попередкасова торгівля і паркінг. Загальна площа ТРЦ Петрівка - 145 тисяч м2, GLA - 60 тисяч м2, підземний і касетний паркінг - 66 тисяч м2. Функціональний розподіл вироблено згідно з правилами зонування ТРЦ: торгова галерея на перших двох рівнях (33 тисячі м2), 3-й рівень - розважальна частина і медіа-маркет (18 тисяч м2), на підземному рівні буде розташований гіпермаркет зі зручним доступом з метро і всіх зон ТРЦ площею 9300 м2.

Ринок українського девелопменту стає все більш професійним, а споживач - більш вимогливим по відношенню до пропонованих продуктів. В умовах конкурентного середовища проекти стають сильними та цікавими. "Ми розуміємо, що сегмент торгової нерухомості є одним із самих складних для розвитку та управління, тому дуже ретельно працюємо над стратегією і реалізацією даного проекту. Базове конкурентна перевага - відмінне місце розташування, яке суттєво доповнюється професійної концепцією, сильною командою учасників та унікальними особливостями ТРЦ. ", каже Віталій Правдивий, директор компанії" Книжковий ринок ".

Наталия Лисняк


Что нового у застройщиков?
Что нового у застройщиков?
Расположение торговых мест
Расположение торговых мест
04073, м. Київ,
пр-т Московський, 10