Супермаркет майбутнього!
ТОВ «Книжковий ринок»
рус     укр
(044) 3511206
Статті

Статті

19.03.2009

Це єдиний в Києві та по всій Україні ринок

який пропонує своїм покупцям НАЙШИРШИЙ асортимент книг (у тому числі подарункові видання та букіністична література), товарів медіа групи (аудіо, відео, СD, DVD та ін), канцелярського приладдя, товарів для розвитку дітей дошкільного та шкільного віку, сувенірної продукції та ін.


18.03.2009

Пертівка, сьогодення та перспективи

Петрівка. Цей район знає практично кожен киянин від "Млада до велика". При згадуванні назви "Петрівка" людина точно і чітко уявляє, де це і що там знаходиться.


18.03.2009

Боротьба з контрафактною продукцією

Адміністрація ринку попереджує, що реалізуючи контрафактну ви порушуєте закон України!


18.03.2009

Московський проспект вже фактично став золотою милею

Очевидно, що Петрівка є найбільш насиченим торгово-розважальними центрами районом Києва. Однак кількість комерційної нерухомості, представленої в цьому районі, не є межею, тому у інвесторів вже сьогодні визрівають плани будівництва ТЦ і ТРЦ на придатних під забудову територіях Петрівки. Так, незабаром планується початок будівництва великого торговельно-розважального центру «Петрівка», який буде розташований на місці господарського і частини книжкового ринку. Про перспективи розвитку району та реалізації проекту ТРЦ нам вдалося поспілкуватися з директором ТОВ «Книжковий ринок» Віталій Правдивий.


11.03.2009

ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СПОЖИВАЧІВ

Споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право...


11.03.2009

Схеми розташування товарів на ринках

Схематично зображені місця продажу канцелярських, шкільних товарів, комп’ютерних дисків, аксесуарів, художньої літератури та т.і.


02.03.2009

Права споживачів та їх захист

Права потребителей в случае приобретения ими товаров ненадлежащего качестваРасположение торговых мест
Расположение торговых мест
Что нового у застройщиков?
Что нового у застройщиков?
04073, м. Київ,
пр-т Московський, 10