Супермаркет майбутнього!
ТОВ «Книжковий ринок»
рус     укр
(044) 3511206
Про компанію

Петрівка. Цей район знає практично кожен киянин від мала до велика. Та й багато гостей столиці України планують відвідати Петрівку і придбати одну-другу книгу. Незважаючи на безліч інших, теж досить популярних місць поруч зі станцією метро «Петрівка», найчастіше це місце асоціюється саме з книжковим ринком, у якого давня історія.

Збіг багатьох транспортних маршрутів, популярність цього місця в місті, відмінна репутація книжкового ринку і можливість знайти будь-яку необхідну літературу веде до нового етапу розвитку Петрівки - до створення торговельно-розважального центру. За словами Віталія Правдивого, директора компанії "Книжковий ринок", підготовка до реалізації проекту почалася ще в 2004 році; торгово-розважальний центр гармонійно вписується в загальну концепцію забудови району станції метро "Петрівка". Будівництво центру внесе позитивні зміни в архітектурний дизайн навколишнього території. Нова транспортна розв'язка спростить доступ відвідувачів. Вирішиться проблема паркування (в ТРЦ передбачений місткий паркінг), незручностей покупців і продавців в холодне і дощове пору року.

За словами Віталія Правдивого, концепція ринку досить демократична, наповнення торгово-розважального центру дуже різноманітно, і кожен зможе знайти для себе щось цікаве, з огляду на свої уподобання і доходи. У ТРЦ планується розміщення гіпермаркету, медіа-маркету, багатозального кінотеатру, а також інших «точок», які надають різноманітні послуги для відпочинку дітей і дорослих.

Торгово-розважальний центр буде розташований на трьох наземних рівнях і одному підземному, де розмістяться гіпермаркет, предкасова торгівля та паркінг. Загальна площа ТРЦ Петрівка - 180 тисяч кв.м., підземний і касетний паркінг - 66 тисяч кв.м.. Функціональний розподіл вироблено згідно з правилами зонування ТРЦ: торгова галерея на перших двох рівнях (33 тисячі кв.м.), 3-й рівень - розважальна частина і медіа-маркет (18 тисяч кв.м.), на підземному рівні буде розташований гіпермаркет із зручним доступом з метро і всіх зон ТРЦ площею 9300 кв.м.

Ринок українського девелопменту стає все більш професійним, а споживач - більш вимогливим по відношенню до пропонованих продуктів. В умовах конкурентного середовища проекти стають сильними і цікавими. "Ми розуміємо, що сегмент торгової нерухомості є одним із самих складних для розвитку та управління, тому дуже ретельно працюємо над стратегією і реалізацією даного проекту. Базова конкурентна перевага - відмінне місце розташування, яке істотно доповнюється професійною концепцією, сильною командою учасників та унікальними особливостями ТРЦ", каже Віталій Правдивий, директор компанії "Книжковий ринок". (Інтерв'ю директора ТОВ «Книжковий ринок» Правдивого В. М. журналу про ринок комерційної нерухомості "Commercial Property")


Расположение торговых мест
Расположение торговых мест
Что нового у застройщиков?
Что нового у застройщиков?
04073, м. Київ,
пр-т Московський, 10